SIA "A.R.D.A."
mob.+371 29250327 LMT

www.arda-parkets.lv


Sākums

SIA “A.R.D.A.” savu darbību uzsāka 2004.gadā kā pilna servisa koka grīdu ieklāšanas, apstrādes un restaurācijas darbu veicēja. Piedāvājam klientiem arī iekšējā interjera darbus-sienu un griestu apdare ar koka dēļiem, āra koka terašu ieklāšana. Tagad uzņēmums piedāvā nepieciešamos materiālus koka grīdu ieklāšanai un apstrādei. Veicam koka vecināšanas darbus. Piedāvājam katrai uzklājamās grīdas pamatnei izstrādātu materiālu pielietojumu, kas ir svarīgs faktors koka grīdas tālākā ekspluatācijā.

Grīdas sagatavošanas un ieklāšanas darbiem tiek izmantoti vācu firmas UZIN un Minovo profesionālie materiāli (pamatnes sagatavošanas materiāli, parketa līmes), kuri darbu veikšanas un tālākajā ekspluatācijas laikā savu kvalitāti nemaina.

Koka grīdu apdares darbiem pielietojam vācu firmas Loba un Berger-Seidle parketa lakas un eļļas, kas orientētas uz vides un ekoloģisko normatīvu ievērošanu.

Konsultējam jautājumos par koka grīdām, terasēm un atbilstošu materiālu pielietojumu pie ieklāšanas un apstrādes darbiem.

 

Kvalitatīvu rezultātu sasniegšanai ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Dizaina studiju „Neoklasika”, būvfirmu „VIKI NS” un  SIA ; NIKKO 2".